Quantcast
Channel: Ірпінь | Громада Приірпіння
Viewing all 315 articles
Browse latest View live

Таможній заявляє, що його та депутатів “ввели в оману”

$
0
0

Депутат Бучанської ради від “Партії захисників Вітчизни” Олексндр Таможній слідом за партією “Нові обличчя” вимагає скасувати рішення про виділення землі в лісі на людей, пов’язаних з власником Інтернет-провайдера “Бест” Олексієм Зіневичем.

Про це Таможній заявив на сторінках сайту, підконтрольному екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку.

Таможній переконує, що члени його фракції проголосували за виділення землі людям Зіневича через те, що “були введені в оману”.

“Депутатам пояснили, що дані земельні ділянки виділяються АТОвцям”, – бідкається Таможній.

У заяві Таможній наголошує лише на ділянках, які виділені на людей Зіневича, тоді як відомо, що в лісі 1 категорії на сесії Бучанської ради 29 листопада було виділено 7 земельних ділянок, в тому числі на людей, які в Бучі не зареєстровані.

Громадський діяч Віктор Бархоленко зауважує, що депутати навіть не намагалися з’ясувати, кому саме й де виділили землю:

“Хочу прокоментувати про “були введені в оману”. Нагадаю, що після того як головуючий зачитує проект рішення про виділення земельної ділянки, наступає процедура обговорення цього питання. Тобто, будь-який депутат має законне право поставити головуючому питання: де розташована ця земельна ділянка за графічною прив’язкою, на якого саме громадянина, з якого регіону незалежної України вона і чому саме на цю особу, а не на когось із бучанців, де знаходиться ця ділянка – в лісі чи на полі? Після цих дебатів було б зрозуміло всім, що земельна ділянка знаходиться в межах держлісфонду і розпоряджатися нею є злочином. І лише після цього дане питання повинно ставитися на голосування”.

“А тепер стосовно учасника АТО чи якого-небуть іншого громадянина. Наголошую, статус АТОвця не надає привілеї порушувати закон, оскільки це землі Державного лісового фонду, який належить усім громадянам, а не комусь окремо. Фактично, такою позицією, що нібито їх “ввели в оману” або вони “не розібралися” такі депутати роздерибанили та продали всю нашу Бучу спільно із злодюгою Федоруком”, – переконаний Бархоленко.

Як відомо, 29 листопада на сесії Бучанської ради депутати майже одноголосно проголосували за виділення 7 земельних ділянок в лісі.  Три з них були виділені особам, наближеним до Олексія Зіневича.


Невідомі в Ірпені розфарбували сніг –протест через Генплан

$
0
0

Вихідними невідомі розфарбували сніг в місті Ірпінь. Так містяни простестують через прийняття скандального генплану, який знищує зелені зони і дозволяє масштабний дерибан рекреаційної зони. Таку ініціативу протягнули партійці екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка – голови партії “Нові обличчя” (НО).

“Нові обличчя – нахабні обличчя”, “Генплан від НО – ГО НО”, “Незнайко не знає про НО”, “Карплюк – ВОР”, “Карплюк – лептократ” – такі написи намалювали на снігу синьою та червоною фарбами. Фотофакти виклала в соцмережі місцева журналістка Михайлина Скорик. Частина написів – поблизу ірпінської мерії.

Мешканці Ірпеня називають це позитивним вандалізмом і наголошують, що за написи на снігу не карають. При цьому нарікають на нечищені дороги в Ірпені.

Нагадаємо, у Ірпені відбулися псевдослухання щодо генплану міста. Активісти виявили, що на сайті Ірпінської ради перед слуханнями виклали насправді генплан міста-порту Очаків, яке має вихід до Чорного моря. Після цього “95 квартал” висміяв це у своїй програмі “Чисто NEWS”, порадивши їхати на морський відпочинок до Ірпеня та не запливати за буйки.

Згодом журналісти з’ясували, що Карплюк несподівано перед слуханням отримав реєстрацію в Ірпені, хоча ще донедавна тут не був прописаний. Саме він і головував на псевдослуханнях при тому, що сам зрікся посади мера Ірпеня і головою на заході його, з слів ірпінців, ніхто не обирав.

Некролог. Помер Петро Мельник: незавершені справи й ідеологічні послідовники

$
0
0

У неділю 16 грудня зранку на 62 році життя у лікарні “Феофанія” помер екс-ректор Податкової академії Петро Мельник. 

Як повідомили родичі  екс-регіонала Мельника, смерть наступила через захворювання на двосторонню пневмонію, яку вчасно не почали лікувати.

В той же час адвокат померлого Ігор Черезов заявив, що його підзахисного не стало через те, що нібито не витримало серце.

Петро Мельник народився 18 червня 1957 року у селі Ремчиці на Рівненщині.

У 1976 році Мельник закінчив Ірпінський індустріальний технікум, де починає працювати з 1978-го року, а з 1991 року очолює його.

Згодом, за часів управління Мельника Індустріальний технікум став вищим навчальним закладом, який з 2006 року назвали Національний університет Державної податкової служби України. Перебуваючи на посаді ректора Мельник паралельно був народним депутатом від Партії регіонів.

У 2010 році, як повідомляли ЗМІ, Мельник підтримував кандидатуру свого студента Володимира Карплюка на посаду міського голови Ірпеня, але за результатами виборів переміг Володимир Скаржинський.

Ректор податкової потрапив у секс-скандал. В мережі з’явилося відео, де студентка пояснювала ректору, що не може здати сесію .

Під час передвиборчої кампанії 2012 року він для піару відкрив поблизу Коцюбинського пляж на лісовому озері. У цьому йому допомагала тогочасна “регіоналка” і чинна керуюча справами облради Наталія Семко. Як пізніше повідомили в МНС, на цьому озері  не можна було купатися. Таким чином політики ризикували здоров’ям дітей задля картинки перед виборами.

Результат пошуку зображень за запитом "петро мельник озеро коцюбинське"

На виборчій дільниці в Обухові у 2012 році Мельник силою намагався винести за межі дільниці народну депутатку Ірину Геращенко. На захист жінки тоді став чинний депутат облради “свободівець” Ігор Домбровський. Про це писали навіть європейські ЗМІ.

“Українська правда” писала під час тих виборів про те, що на студентів податкової тиснуть, щоб вони голосували саме за кандидата в нардепи Мельника. 

Мельник не гребував як кандидат в нардепи і порушенням закону “Про освіту” – неприховано агітував в школах, що в регіоні продовжують  робити прихильники партії “Нові обличчя”, яку заснував випускник податкової академії Володимир Карплюк.

Правоохоронці пізніше звинуватять Мельника в розтраті коштів, які були передбачені для проведення Євро-2012. Пізніше прокуратурі вдалося повернути у власність держави оздоровчий комплекс “Сосновий бір”

Мельник залишався незмінним ректором податкової до 2013, коли під час корупційного скандалу в суді написав заяву про звільнення.

Як відомо, 27 липня 2013 року Петро Мельник був затриманий співробітниками міліції у власному кабінеті при отриманні хабара.

Суд визначив запобіжний захід — домашній арешт, він став першим у Київській області, на кого одягнули електронний браслет.

У ніч на 9 серпня 2013 року Мельник зняв браслет і зник у невідомому напрямку. Пізніше з’ясувалось: він вночі перетнув кордон із Білоруссю за паспортом брата. Далі джерела у правоохоронних органах стверджували, що Мельник в Європі.

14 серпня  2013 року Мельника оголосили в міжнародний розшук.

У грудні 2013 року Мельник дав перше ексклюзивне інтерв’ю журналістам телеканалу СТБ, перебуваючи в Америці у колишньої дружини.

Тоді він розповів, що мріє повернутися в Україну, оскільки не відчуває себе американцем.

Після втечі Петра Мельника Вишневе позбавило його звання громадянина міста. Аналогічна ініціатива в Ірпені та Коцюбинському зазнала невдачі. Такі звання політик отримував від місцевої влади в різних населених пунктах перед виборами, щоб підвищити свій рейтинг.

Тоді ж у 2013 році “регіонал” Мельник підтримав студентів на майдані та висловився на його підтримку.

Після зміни влади в Україні Мельник повернувся з Америки, де жив у дочки та колишньої дружини. Це сталося 1 квітня, його затримали в аеропорті Бориспіль правоохоронці. Він потрапив до СІЗО. Першочергова сума застави складала 24 мільйони гривень, адвокати подали апеляцію.

7 травня суд зменшив заставу з 24 мільйонів до 609 тисяч. Рішення Апеляційного суду міста Києва остаточне й оскарженню не підлягає. Петро Мельник вийшов на волю пізно ввечері 8 травня 2014 року.

Судова тяганина щодо звинувачення Мельника тривала до 2017 року, поки Бородянський районний суд визнав його невинуватиму кримінальному правопорушенні. Про це свідчить ухвала суду.

Протягом усього часу з моменту повернення в Україну, Мельник намагався поновитися на посаді Ректора Національного університету податкової служби. В суді його закидали яйцями.

На виборах до Верховної ради у 2014 році Мельник агітував за кандидата від БПП Олександра Тигова. Він пеерконував, що тепер треба підтримувати кандидата від Порошенка, а не екс-регіонала Анатолія Федорука, який ішов по цьому ж округу.

У лютому 2015 року Мельник потрапив в автокатастрофу поблизу села Дмитрівка, де він проживав. Його автівка тричі перевернулася але він лишився неушкоджений. Тоді редакції “Громади Приірпіння” він розповідав, що народився в сорочці.

Перед місцевими виборами 2015 року випускник Мельника і тогочасний мер Ірпеня Володимир Карплюк судився з місцевою журналісткою Іриною Федорів. Політик намагався довести в суді, що він ніколи не був протеже Петра Мельника але програв суд так нічого й довівши. 

У жовтні 2017 року на сайті, підконтрольному екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку була опублікована фейкова новина про смерть Петра Мельника. Цю новину почали активно поширювати користувачі соцмережі після того як стало відомо про дострокове припинення місячника протесту мера Ірпеня Володира Карплюка під прокуратурою.

Фейкова новина про смерть Мельника була поширена через кілька днів після святкування Дня Ірпеня, на яке прийшов Петро Мельник.

Як відомо, саме Мельник свого часу дав старт політичній кар’єрі Володимира Карплюка, який разом з ним брав участь у з’їзді Партії регіонів.

1

Перед місцевими виборами Мельник говорив про Карплюка, що є люди, які можуть управляти містом, а є такі, які хочуть але не можуть. Карплюка він відносив до тих, хто хоче. На прохання “Громади Приірпіння” дати інтерв’ю щодо політичної діяльності свого студента Карплюка, Мельничк відповідав відмовою й уникав будь-яких коментарів. Але обіцяв, що після закінчення усіх судів дасть розлоге інтерв’ю.

Екс-партнер і соратник Карплюка, який фінансував його передвиборчу кампанію в 2015 році, Олексій Зіневич – теж був випускником податкової академії.

У випускника податкової Карплюка, підконтрольні ЗМІ якого “поховали” ректора ще рік тому, на сторінці в соцмережі щодо Мельника немає жодних записів.

Як відомо Карплюк вже оголосив, що буде йти в нардепи по округу покійного Петра Мельника. За інфомрацією ЗМІ його кандидатуру на 95 окрузі підтримує БПП.

У “портовому місті Ірпінь”сміттєвоз на євробляхах

$
0
0

Мешканці Ірпеня помітили в місті незвичний сміттєвоз. На ньому були польські номери. Техніку вдалося сфотографувати на вулиці Новоскольська.

Світлини в соцмережі Facebook розмістив Костянтин Лохвицький:

“Любителям президентских реформ посвящается… Идешь ты себе спокойно za papierosem и тут… O Kurwa!!! “Бляхомусоровоз” 😜 Я поначалу думал – глаз подвел, а нет… 😂 А теперь серьезно. Вопрос к знатокам, какие перспективы? На Ваш выбор Володимир Карплюк Дмитрий Христюк Anastasiia Popsuy : 1. Растаможим мусоровоз. 2. Пущай катается, менты не остановят. 3. После 175 дней заплатим 8500, выгоним и продадим в Польше”, – пише мешканець Ірпеня.

Поки активісти з’ясовують, кому належить авто і хто вивозить сміття.

“Якщо сміттєвоз-євробляха – то це нонсенс. Звідти машини йдуть, коли машини відпрацювали і коли треба в їхній ремонт вкладати гроші. Така техніка для потреб громади має бути нова, бо тратити на ремонт – це накладно. Це закладається в тариф людям за вивезення сміття. Ми в Коцюбинському три роки просимо новий сміттєвоз, вже вивозили на сесії стару техніку під Будинок культури. Я навіть зробив відеоекскурсію для того, щоб всі бачили, чим працюють комунальники. Депутатська більшість, яку представляє партія “Нові обличчя” проблеми на жаль не бачить”, – наголошує член депутатської комісії з питань ЖКГ Коцюбинської селищної ради Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, депутати Коцюбинської селищної ради на бюджетній сесії кілька років поспіль не виділяють кошти на придбання сміттєвозу та трактора для очищення доріг від снігу. 

У Ірпені на псевдогромадських слуханнях під головуванням екс-мера Ірпеня Карплюка винесли на розгляд генплан міста, який був списаний з генплану Очакова. У документі йшлося про те, що Ірпінь має вихід до моря.

Сітілайти в Ірпені належать новій співмешканці Карплюка

$
0
0

В Ірпені з’ясували, кому належать нові сітілайти на місці спиляних дерев. Власницею об’єктів завнішньої реклами в місті стала Тетяна Олександрівна Пащинська, яка доводиться дружиною депутату Ірпінської міської ради від “Нових облич” Олександру Пащинському та дочкою заступниці Ірпінського голови Лідії Михальченко, отримала квартиру в дар у 2012 році.

Про це повідомила мешканка Ірпеня Михайлина Скорик.

“За оcтанні півроку в центрі Ірпеня з’явилися десятки нових сітілайтів. Зокрема, на місці спиляних дерев на вулиці Попова, вздовж Соборної та на вул. Заріфи Алієвої, де обіцяли облаштувати бульвар з деревами, “виросли” рекламні конструкції. У рамках проекту #відкритийІрпінь, який полягає у моніторингу рішень ради на корупційну складову, Неля Лавровська знайшла документ, відповідно до якого, поставити “об’єкти зовнішньої реклами” Ірпінська міська рада дозволяє Пащинській Тетяні Олександрівні. На жаль, додаток до рішення влада не оприлюднена, тому ми не знаємо, про які саме конструкції йдеться”, – розповідає Скорик.

“Але сітілайти на фото – єдині нові, які з’явилися в місті за останні півроку. Відповідно до оприлюдненого документу, на рішенні стоїть підпис Володимира Карплюка, на той час – міського голови Ірпеня. Цікаво, що на нещодавніх громадських слуханнях виявилося, що Володимир Карплюк нині вказує як свою домашню адресу квартиру, яка належить саме пані Пащинській”, – додає Скорик.

Як відомо, саме квартиру Пащинської Карплюк вказав як власну адресу під час громадських слухань по Генплану Ірпеня.

Нагадаємо, у Бучі Карплюк до недавнього часу був зареєстрований в одній квартирі разом з забудовницею Наталією Бойчук, яка нібито народила йому в Америці сина.

 

В Ірпені депутати проголосували за Генплан, громаду на сесію не пускали тітушки

$
0
0

19 грудня 29 з 36 депутатів Ірпінської ради проголосували за зміни до Генерального плану. Активісти не змогли потрапити до сесійної зали, вхід забарикодувати тітушки. Всі місця в залі були зайняті працівниками ради та людьми забудовників за годину до початку сесії. депутатам Київської обласної ради та народним депутатам, які прийшли на сесію підтримати громаду Ірпеня, не надавали слова перед голосуванням.

Влада увімкнула гучно музику “Джінгл белз”, оскільки Генплан, який передбачає ліс висоток замість лісу, вирішила протягти на День святого Миколая.

“Депутати проголосували за генплан звичайною більшістю в 29 голосів. Не можу сказати, що це було для нас неочікувано. Саме тому протести проти слухань та експертизи були такими бурхливими – люди розуміли, що голоси в забудовників є. Тепер Ірпінь начебто має новий містобудівний документ ціною 2,6 млн грн, але при цьому його не має. Його так і не показали громаді – депутати голосували всліпу, без обговорення та оприлюднення рішень. Тому, будемо змушувати владу принести цей документ в суд, оскаржувати процедуру і навіть міняти владу – відкликати депутатів, що не виконали доручення виборців, яких просили не голосувати за Генплан та вимагати виборів міського голови вже найближчі місяці”, – розповідає мешканка Ірпеня та журнаілстка Михайлина Скорик, яка закликала в цей день колег висвітлювати те, що буде відбуватися в Ірпені.

Телефон Скорик блокували спам-атакою дзвінків.

“Мешканці Ірпеня подали понад 2000 протестів проти нового Генплану та 5 позовів до суду проти фейкових слухань 30 листопада. Сьогодні перед сесією активісти вручали доручення виборців депутатам не голосувати за генплан. А після голосування мешканці Ірпеня влаштували депутатам коридор ганьби”, – додає Скорик, проти якої напередодні сесії поширили Ірпенем от такі газети.

Депутат Київської облради Ігор Домбровський прийшов на сесію підтримати громаду, але йому перед голосуванням за генплан не надали слова та фізично витіснили від трибуни.

“Сьогодні ми з громадою прибули на засідання сесії. Я прийшов десь о 7:40 ранку і вже бачив повно людей у залі, тітушки нікого не пускали, вони стояли на вході. Потім нам вдалося з громадою прорватися до зали, проходи були зайняті тітушками. Але потім по команді консультанта Сандея Аделаджі Петра Щербини, громадян почали виштовхати з проходів, була штовханина, поламані стільці. Бандицьке Чикаго в Ірпені вкотре себе підтвердило. Тітушки перекрили підхід до сцени та трибуни, мене заблокували місцеві босяки, якими керував Щербина, також мені перешкоджали працівники Муніципальної варти Ірпеня, якими керував псевдопатріот Микола Ковальчук“, – розповідає  учасник російсько-української війни Домбровський.

“Я так і не зміг виступити перед початком розгляду питання змін до генплану, мене фізично виштовхали зі сцени й не дали слова та перешкоджали здійсненню депутатських повноважень. Це все бачила во голови Попсуй і жодним чином на це не відреагувала, хоча мала б зупинити засідання, викликати правоохоронців і вимагати навести порядок в сесійній залі. Я зміг прорватися на сцену уже в кінці сесії, коли депутати вже проголосували за злочинний генплан. Я вважаю, що ці протиправні дії босоти на сесії – це результат бездіяльності місцевої поліції”, – додає депутат.

Народних депутатів цікавило питання, чому поліція охороняє владу, а не мешканців міста, яких має представляти місцева влада і волю яких має виконувати.

На сесії в Ірпені мешканці сусідніх населених пунктів помітили бабусь, що їздять на підтримку Федорука та Карплюка на мітинги та суди – Любов Таран і Олександра Толстикіна відповідно.

Всі вони разом з тітушками займали перші ряди, куди посто не могли потрапити мешкнаці Ірпеня, для яких питання генплапну було наріжним.

Також тут був і третій самопроголошений голова селища Коцюбинське – Сергій Даніш.

Цього ж дня користувачі Інтернет-провайдера “БЕСТ” скаржаться на відсутність Інтернету. Як відомо “БЕСТ” – це бізнес, пов’язаний з колишнім соратником екс-мера Ірпеня – Олексієм Зіневичем, який публічно виступив проти Карплюка, зокрема й у питанні Генплану.

Т

Як відомо, під’їзди до Ірпінської ради заблоковані ще напередодні сесії – 18 грудня. Навколо приміщення ради були встановлені залізні паркани. До цього Володимир Карплюк, який відмовився від посади мера Ірпеня, самопроголосився головою на так званих громадських слуханнях, де розглядали генплан.

Як виявили активісти на офіційному сайті Ірпеня у проекті генплану йшлося про те, що Ірпінь портове місто і має вихід до Чорного моря. Пізніше стало відомо, що цей документ – калька з генплану міста Очаків. 

БПП Київщини змінило “Армія. Мова. Віра”на “Сука. БлRдь. Черті”

$
0
0

8 ранку. Ірпінці намагаються потрапити на сесію в Ірпінську раду. Тут мають відголосувати без розгляду питання генплану (= дерибан зелених зон колись рекреаційного регіону – Приірпіння). Тітушки разом з муніципальаною вартою блокують вхід. На місцях для громади в сесійній залі вже сидять тітушки і завезені бабусі з сусідніх населених пунктів.

Жителів, яким пощастило бодай зайти в сесійну залу, тітушня виштовхувала з криками: “Назад. СУКА. БлRть. Черті”…

Чому це відбувається через 5 років після революції гідності поблизу столиці за тим самим сценарієм, що і в часи Януковича? Влада Ірпеня вирішила поставити йолку – забарикадувати підходи до мерії, бо знала, що будуть протести. 

Сесію призначили в День святого Миколая і врубали “Джінгл белз”. Так робив Янукович – стиль один в один. Замість Маріїнського парку – в Ірпені є свій славетний парк, на якому намили гроші. Звідти сунуть тітушки в раду…

Все просто, фігуранту антикорупціних розслідувань екс-меру Ірпеня Володимиру Карплюку, якого БПП запросило на свій захід обласного осередку, пообіцяли, що йому за корупціні історії нічого не буде, якщо він дасть голоси бюджетників, тітушні і заляканих за гаранта в березні. Якщо результат буде норм – Карплюку злиють 95 округ. Такий собі бартер від президентського осередку на Київщині.

Після того, як на рівні обласного штабу БПП це благословили, Карплюк вирішив випробувати: “Тварі лі я дрожащая ілі право імєю”… І імєє він наше право і вздовж і впоперек.

Перший раз він публічно вмив Генпрокурора Луценка, коли цієї осені організував святкування Дня Ірпеня у стилі Чикаго. Цим самим він показав Генпрокурору: “Бачиш? Я домовився. Ти казав, що Приірпіння це Чикаго і поліція має працювати – а я болт на тебе забив. Я право ІМЄЮ!!! У мене домовленості з обласним осередком”.

Тепер керує балом тітушні, як в старі недобрі ригівські часи – медіаконсультант сектанта Сандея Аделаджі – Петро Щербина.

Ось така вона трансформація на Київщині… Армію трансформували в “Суку”. Мову трансформували в “БлRдь”. А “Віру” – в “Черті”.

Це історичний день для Ірпеня. На відміну від Коцюбинського, де люди реально можуть вийти на віче, обстоювати свої права в судах, в Ірпені громада так високо голову не піднімала.

Коцюбинське теж в 2015 році, коли нагинали приєднатися до Ірпеня – ламали через тітушок і блокаду входу для мешканців громади.

Ми перемогли і відстояли свої права в суді. І ірпінці переможуть, бо довели, що терпіти більше не будуть.

А тим, хто думає перемагати в березні на виборах президента – треба добре подумати.

Юлія Тимошенко може вже в сесійній залі вручити букет розкішних троянд своєму кращому технологу президентської кампанії. Ім’я його – Ігор Кононенко. Це безцінний нардеп в команді Юлії Тимошенко, який вніс неоціненний вклад саме в її рейтинги на Київщині.

Мені дуже цікаво, як відреагує центральний штаб гаранта, що його іменем дали зелену картку і індульгенцію тому, хто тепер називає народ бидлом і застосовує проти народу силу. Невже хтось вірить, що після цього і за відсутності будь-якої реакції буде рости рейтинг Петра Порошенка?

 

Авторка: Ірина Федорів, журналістка, мешканка Коцюбинського

Тітушкам за потасовку на сесії в Ірпені заплатили від 300 до 1 000 грн

$
0
0

“Громада Приірпіння” з’ясувала, скільки платили тітушкам, які блокували громаду на сесії в Ірпені 19 грудня. 1000 точно отримали ті, хто був в спецкуртках.

“Я на відео, яке оприлюднили в блозі на “Українській правді”, впізнала свого малолітнього родича. Він відвідує спортивні гуртки. І з’ясувала в нього, що він дійсно там був. Йому ледь виповнилося 18. Тим, хто бере участь у міжнародних змаганнях і може валити противника платять 1 000 грн. Тим, у кого нема такого досвіду і хто приходить для масовки платять від 300 до 500 грн. Родич наголосив мені, що це він не вперше так заробляє. Маю ще поговорити з його батьками. Але принагідно попереджаю всіх батьків, чиї діти ходять на спортивні секції в Приірпінні – будьте обережні, щоб Ваші діти не стали тітушнею. Вже один, хто за 1 000 грн бив в Коцюбинському пенсіонерку Людмилу Демченко сидить в СІЗО“, – розповідає мешканка Приірпіння, яка побажала залишитися неназваною.

“Я не думала, що мала дитина, яку я возила в колясці виросте і стане в один день проти громади разом з тітушками. Це для мене сильне потрясіння. Буду шукати слова, щоб він мене зрозумів”, – додає жінка.

Коли в.о. голови Ірпеня Анастасію Попсуй запитали про те, що тітушки робили в сесійній залі, то вона вдала, що не розуміє питання і всіх прирівняла до мешканців Ірпеня.

Нагадаємо, 19 грудня в Ірпені за кілька секунд попри протести громади прийняли генплан, який передбачає тотальну забудову зелених зон. Тітушки з лайкою виганяли мешканців Ірпеня з зали. У цей час поліція бездіяла. Слово не дали навіть нардепам.

Наступного дня після скандальної сесії новорічні об’єкти, які перешкоджали доступу громади до приміщення ради – прибрали.

Про це повідомили місцеві мешканці в соцмережі.


Помиколаїли: депутати в Ірпені жбурляли в дітей подарунки

$
0
0

Депутати Ірпінської міської ради забудовник Ігор Оверко (“Нові обличчя”) та Петро Король (“УКРОП”) до Дня святого Миколая тішили дітлахів іменними подарунками. Солодощі малечі не вручали, а кидали. Батьки здебільшого позитивно оцінюють таку “побутову корупцію”.

Партія “Нові обличчя” запрошує малюків на новорічну ялинку, хоча офіційно, за даними звітів на сайті НАЗК, не має коштів на своїх рахунках. Запрошення позиціонуються, зокрема, і від імені екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, який, склавши повноваження міського голови, заявив, що балотуватиметься в нардепи у 95-му окрузі. Партійці твердять, що організовують заходи нібито власним коштом, але суму витрат не називають.

Політики часто порушують Закон України “Про освіту”, використовуючи дітей для свого піару. Громадський рух ЧЕСНО традиційно моніторить, як вони поводяться на свята.

В Ірпені депутати пропіарились у садочку “Колібрі” та молодших класах Ірпінської загальноосвітньої школи №17.

На пакунках з “кіндер-сюрпризами” були наклеєні папірці з іменем депутата-мецената, який подарував їх дітям замість святого Миколая.

Подарунки малечі депутати роздавали власноруч. Для цього дітлахів зібрали в актовій залі, де кожна дитина мала отримати свій “кіндер” із рук благодійника. Подією похвалився на своїй сторінці у соцмережі facebook депутат-“укропівець” Петро Король.

Пакунки дітям не лише вручали, а й кидали, як з’ясувалося, щоб діти не нудилися і щоб процес спілкування з меценатами був веселішим.

Директорка школи № 17 Леся Литвин подякувала депутатам за подарунки, а забудовника Оверка назвала “ангелом-меценатом”.

Ігор Іванович став нашим добрим ангелом-меценатом, який підтримує наш заклад у часи змін) Колектив школи виражає щиру подяку за святковий настрій, за те, що Ви не байдужі до наших проблем і допомагаєте їх розв’язати”, – пише в себе на сторінці у соцмережі facebook Литвин.

 

Як відомо, податківці підозрюють Оверка у несплаті податків. Забудовник Ірпеня приховав 153 млн грн доходів від продажу нерухомості. Йому загрожує кримінальна відповідальність. Раніше, як повідомляв рух ЧЕСНО, у депутата-забудовника Оверка в декларації була рекордна кількість квартир – 586. Сукупна площа квартир Оверка становила більше площі стадіону “Олімпійський”.

Мешканка Ірпеня Михайлина Скорик провела опитування серед батьків учнів школи № 17 і з’ясувала, що більшість опитаних нею позитивно оцінює “побутову корупцію”:

Ми опитували вчора батьків в Ірпені про їхнє ставлення до такого варіанту підкупу. Зі здивуванням виявили, що загалом їх переважно влаштовує така форма привітання, як подарунок на Миколая з прізвищем депутата. Щось дають — і вже добре, це той принцип, який, як ми бачимо, культивують уже зі шкільної парти в нашому місті. Ба ні, навіть з садочка! Власне це і є та толерантність до побутової корупції, з якої народжується підтримка корупції на рівні міста і країни”, — переконана Скорик.

Юрист Центру демократії та верховенства права Максим Хаврат пояснює, що політики, які виступають з промовами у школах, порушують базовий закон “Про освіту”:

Відповідно до статті 31 Закону України “Про освіту”, політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. Також статтею 80 визначено, що об’єкти та майно державних і комунальних закладів освіти не підлягають використанню не за освітнім призначенням”.

Окрім зловживань у школі, партійці “Нових облич” вирішили пропіаритися в і комунальному Будинку культури. Так, у мережі поширили оголошення із запрошенням на свято для дітей. Вхід вільний для всіх охочих.

Свято буде за особисто мої гроші. Я це можу і для преси сказати. Я кожен рік робив свято у себе на окрузі, на БКЗ, коли був депутатом. Зараз я не депутат, на моєму окрузі замість мене Андрій Літвінов і ми разом організовуємо це свято для дітей. Я особисто запрошую всіх на цей захід, зовсім не політичний захід. Там не буде політики, будуть подарунки”, — коментує Громадському руху ЧЕСНО заступник мера ІрпеняОлександр Маркушин, який раніше очолював місцевий водоканал і їздив в робочий час на акції, щоб підтримати екс-мера Ірпеня — фігуранта антикорупційних розслідувань.

Громадський рух ЧЕСНО звернув увагу Маркушина на те, що дитяче свято все ж політизоване, бо на запрошенні є логотип партії.

Логотип “Нових облич” на запрошенні, бо Володимир Андрійович (Карплюк – прим. ЧЕСНО) нас завжди підтримував і підтримує”, — додає Маркушин.

Попри те, що він чиновник і заробляє порівняно з бізнесменами небагато, скільки витратив на свято і за скільки для свята політикам здали в оренду комунальний будинок культури, Маркушин не поточнює:

Не можу сказати! Це принципово? Ну, чому, коли людина робить щось хороше, його треба “обісрати”? Я жодного разу за дві каденції депутатства не робив нічого за бюджетні кошти”.

Як показує декларація, колишній комунальник заощадив 450 000 грн при тому, що в рік його зарплатня була менше 240 тисяч і, за його ж словами, він витрачає постійно свої кошти на подібні свята.

Вони дадуть по подарунку, батьки проковтнуть це, таким чином толеруючи побутову корупцію, а потім голосують за таких політиків, і далі люди б’ються з тітушками на незаконних забудовах, а такі як Оверко декларують десятки і сотні квартир в новобудовах, щоб потім через дітей підкупити батьків”, – переконаний громадський діяч Віктор Бархоленко.

Така поведінка депутатів — це приниження гідності молодого покоління. Діти могли цього не розуміти, але позиція вчителів школи та адміністрації справді лякає. Коли б їм кидали ці подачки як собакам, вони б раділи з цього”, — запитує Бархоленко.

Нагадаємо, 19 грудня у день Святого Миколая влада Ірпеня вирішила провести сесію заради практично одного питання  —затвердження генплану міста Ірпінь. Під’їзди до ради заблокували за кілька діб. Зранку, коли мешканці міста прийшли на сесію, в залі вже всі місця були зайняті, зокрема тітушками. Вони сформували ланцюг і з лайкою почали агресивно витісняти ірпінців з зали.Нардепам слова так і не дали, як і простим мешканцям. Депутати Ірпінської зали швико її залишили і вирішили не коментувати виборцям, чому попри їхні доручення підтримали генплан, що передбачає дерибан зелених зон.

Перед тим на громадських слуханнях, на яких без обрання головував екс-голова міста Володимир Карплюк, підтримали цей генплан міста наближені до нього особи. Як з’ясували пізніше активісти, на сайті Ірпеня вивісили проект генплану, в якому йшлося про те, що Ірпінь має вихід до моря. Цей генплан – калька генплану портового міста Очаків.

Парламент може призначити вибори Ірпінської ради та мера –відповідь на скандальну сесію

$
0
0

20 грудня через день після проведення скандальної сесії в Ірпені щодо прийняття генплану 17 нардепів зареєстрували дві постанови. Одна про вибори мера Ірпеня, оскільки екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк добровільно склав з себе повноваження мера міста ще в серпні 2018 року.

Друга – про дострокові вибори Ірпінської міської ради. Якщо цю постанову проголосує парламентська більшість (необхідно 226 і більше голосів), то вибори будуть призначені у 60-денний строк і можуть збігтися в часі з президентськими виборами.

“Підставою для внесення проекту Постанови Верховної Ради України «Про призначення позачергових виборів депутатів Ірпінської міської ради» стали факти порушень Конституції України та чинного законодавства України посадовими особами органів місцевого самоврядування та виконавчої влади у м. Ірпінь, а також дестабілізація соціально-політичної ситуації у місті,” – йдеться у пояснювальній записці до проекту постанови про призначення дострокових виборів ради.

“Відсутність злагодженої роботи Ірпінської міської ради VІІ скликання, постійне ігнорування депутатами ради вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», порушення Регламенту Ірпінської міської ради VІІ скликання спричинило значне послаблення засад місцевого самоврядування у місті Ірпінь”, – наголошують парламентарі.

Одним з авторів постанови виступив нардеп Дмитро Лінько (РПЛ), якому на сесії ради під час розгяду Генплану не надали слова. Він зміг виступити лтише після закриття сесії в.о. міського голови Анастасії Попсуй, а також представник “Самопомочі” Дмитро Кишкар.

Окрім цих двох авторів, проект постанови підпсали ще 15 нардепів, зокрема представники парламентськох коаліції – БПП та Нарфронт, а також представники парламентської опозиції – Самопоміч, Свобода, Батьківщина, Радикальна партія та позафракційні.

З-поміж них народний депутат з фракції БПП Володимир Ар’єв, який разом з своїми помічниками веде кілька років боротьбу за збереження Біличанського лісу. Саме Ар’єв свого часу не допустив того, щоб у 2014 році Карплюк очолив після Революції Гідності осередок БПП в Приірпінні.

Результат пошуку зображень за запитом "Карплюк осередок БПП"

19 грудня в Ірпені за кілька секунд попри протести громади прийняли генплан, який передбачає тотальну забудову зелених зон. Тітушки з лайкою виганяли мешканців Ірпеня з зали. У цей час поліція бездіяла. Слово не дали навіть нардепам.

Наступного дня після скандальної сесії новорічні об’єкти, які перешкоджали доступу громади до приміщення ради – прибрали. Як з’ясувала “Громада Приірпіння” тітушкам платили від 300 до 1 000 грн.

Коцюбинська селищна голова Ольга Матюшина, яку 5 разів незаконно позбавляла депутатська більшість, яку контролюють партійці Ірпеня, повноважень шляхом внесення змін до реєстру, зверталася до Комітату з питань місцевого самоврядування з проханням призначити дострокові вибори Коцюбинської ради. 6 грудня суд підтвердив, що депутат Микола Єременко, який у березні 2018 року самопроголосився селищним головою ніколи не був секретарем Коцюбинської ради. Відтак депутатська більшість в Коцюбинському неодноразово приймала рішення, які були незаконними.

На Генплані Ірпеня не вказали приватний сектор, щоб дозволити висотну забудову

$
0
0

Відкритий лист Петру Порошенку та Володимиру Гройсману щодо Генплану Ірпеня!

І родили чиновники-забудовники Генплан м, Ірпеня. Посильну допомогу в цьому процесі надавали їм співучасники зі столиці. Пересвідчився на своїй шкурі.

Раніше в розмовах я жартував, що жителі міст і сіл України, які не оформили своє житло, згідно нині діючого законодавства, думають, що вони живуть у власних приміщеннях. Помиляються. Жарти жартами, але зараз доповідаю – я був правий.

Поясню на своєму прикладі.

2001 року моя сім’я придбала ділянку з будинком у Ірпені по вул. Лєрмонтова,7. Навкруги ділянки розташовувався (тепер славнозвісний) піонерський табір (ПТ) “Зоркий”.

Причому наш будинок побудований, згідно документів, до 1917 року. Ще й піонери тоді не водилися.  Здійснили реконструкцію. Я садовод, за цей час посадив унікальний сад.

Все зареєстроване, має кадастрові номери. Є у мене попередній Генплан міста, виготовлений  інститутом “Діпромісто”, там моя ділянка позначена.

Беру Генплан 2018 року – ділянки немає. Хто слідкує, той знає, скільки варіантів Генплану-2018 показували можновладці Ірпеня. То ділянка  п/т “Зоркий” подана як зелені насадження, то під забудову. Той же інститут “Діпромісто”, та ж мерія Ірпеня.

Я за першою освітою будівельник. Колеги мене зрозуміють. Коли проектанту дається завдання на реконструкцію території, він як людина біологічна (“лінива, жадібна” – ак. Амосов) візьме “козу”, тобто старий Генплан і на ньому почне “ваять” оновлення. А тут прямо стахановці – вирішили розпочати все з нуля. Я за них турбуюсь, бо на прийом до директора “Діпроміста” Івана Шпилевського вже другий тиждень не можу потрапити. Ієзуїтська контора – зробили запис на прийом по телефону день в день. Я зранку повинен додзвонитися. Записатися  і летіти в Київ на Лесі Українки, 26.

Заяву подав раніше – відповіді немає. Притому знаю, що цей шедевр (Генплан) склепала майстерня № 5 (Губенко Тетяна Вікторівна). Теж десь ховається ця славна жіночка.

Вони що запили від сорому, що так мене підставили. Тим більше привід – новорічні свята. Секретар так і говорить: “Дуже зайнятий”.

До речі. Міністре Геннадій Зубко – це ж Ваша система. У Вашому міністерстві все пройшло як по нотах: здав заяву, одержав номер телефону за яким відслідковую долю подання. А тут такі складності. Може інститут засекречений, тоді вибачайте, я ж не знав.

Тепер про наших баранів місцевих. У мене є думка, чому так сталося й моєї ділянки на оновленому Генплані нема.

Починаючи з травня 2016 року ми з жителями мікрорайону почали боротьбу з незаконною забудовою ПТ “Зоркий”. Нам назустріч пішла обласна прокуратура в особі прокурора Дмитра Чібісова. Півтора року йшли суди – прокуратура програла, бо втрутилось у справу стадо народних депутатів (вісім чоловік) на чолі з Карпунцовим.

Тодішній мер Ірпеня Володимир Карплюк давав дозволи на зміну призначення землі табору, містобудівельні умови і взагалі всіляко підтримував “хороших хлопців-забудовників”, а представник меріїї в суді був в упряжці з адвокатами забудовника.  Це помста?

Окрім моєї ділянки в територію п/т “Зоркий”  вклинюється ще одна по вул. Пушкінській 66. Ділянки теж немає на Генплані-2018. Станом на 2012 рік вона ще є. Тоді виходить, що згідно нових  Державних-будівельних норм, (ДБН)  заборонено будівництво багатоповерхових будинків в кварталах садибної та котеджної житлової забудови. А саме таким стає наш квартал при наявності ділянок по Лєрмонтова, 7 та Пушкінська 66.

Цього Ірпінська влада допустити не може.

Судячи з варіаціяй на тему Генплану-2018, виконану очільниками ІМР, хлопці забудовники табору “Зоркий” чимось вплинули на зміну кольору ділянки з зеленого на коричневий.  А для цього треба намалювати квартал без наших ділянок. Де приватники? Немає! (дивись Генплан) і ваших кадастрових номерів “здєсь не стояло”.

Не думайте, жителі славного міста Ірпеня, що ви живете у своїх помешканнях. Захочуть – заберуть, захочуть –забудують. Всі ті мантри про відміну забудови кварталів приватної котеджної забудови – від  лукавого. Тут грошей більше ніж від використання мертвих душ. Будинок-старожил, ровесник Ірпеня їм на заваді – викидай з Генплану.

На те й розрахунок, що ви повірите  написаному у Фейсбуці, та не вимагатимете нових слухань з охороною поліції, а не тітушок. Враховуючи, що план міняли як циган коней, мабуть, є ще неуважні жителі, маєтки яких вже не значаться в Генплані-2018.

Автор: Микола Дзюба, мешканець Ірпеня

Сотні ошуканих інвесторів: “Еліта-Центр”від партії Володимира Карплюка “Нові обличчя”

$
0
0

Інвестор, якого в Ірпені людям рекомендував Володимир Карплюк, зібрав гроші і чкурнув в Іспанію. Зараз екс-мер Ірпеня Карплюк, який зібрався в нардепи по 95 округу (Приірпіння та частина Києво-Святошинського району), наголошує, що люди мають сприйняти свої ризики як належне і він тут абсолютно ні до чого. Про це повідомляє телеканал СТБ.

Забудови покинуті недобудом саме у парку Центральний, який так рекламував Карплюк і його оточення з партії “Нові обличчя”. Відкривали парк помпезно. За участі Юлії Тимошенко, яку партія використала для того, щоб привернути увагу до місце, яке стало майданчиком недобуду.

Результат пошуку зображень за запитом "Карплюк парк центральний"

Мало бути в парку 7 16-поверхівок. В одному з будинків навіть котловану нема.

“Коли Ви знімаєте все життя квартиру. Тут як в казці було. Всі щасливі. Шашлики смажать, морозиво їдять і тобі здаєтсья, що ти хочеш бути частиною своєї казки,” – розповідає інветсорка Діана.

Що примітно, земельна ділянка була під приватну забудову. Тобто висотки зводили по суті в приватному секторі без документів поблизу розрекламованого парку. І це, на думку юриста Олександра Босенка, мало б бути першопричиною, чому варто не брати тут квартири:

“На присадибній ділянці можна будуввати індбудинки до 4 поверхів.”

“Сказали, що в Ірпені всі будинки так будуються.  Потім, коли будинки збудовані, тоді вони вводяться в експуатацію. Так потім і змінюють цільове призначення землі. Такі реалії Ірпеня”, – каже інвестор Юрій Савчук.

Забудовник хотів гроші готівкою. І це теж мало відлякати інвесторів, але вони повірили, що раз місцева влада дає підтримку – квартири будуть. Тим більше, що забудовником був секретар міськради Ігор Вишняков – партія тогочасного мера Ірпеня – Володимира Карплюка, яка, як повідомляв рух ЧЕСНО, є загрозою для Києва і Київщини саме через те, що керівництво партії пов’язане з будівельним бізнесом.

Гроші з людей зібрали готівкою. Це, як наголосив юрист, незаконно і мало б насторожити інвесторів. Але ті повірили Карплюку.

“Знаю Вишнякова уже 3 роки, ще не було ні разу, щоб він порушив своє слово. Можна 3-4 забудовники назвати в Ірні, хто будує якісно і здає в строки. Компанія Вишнякова однозначно серед них. В мене Вишняков добрий друг, товариш і я прийшов підтримати його як порядну лдину,” – агітував тоді Кпрплюк інвесторів.

Коли люди вийшли під мерію протестувати, то Карплюк як мер їм наголосив: “Це ви помилилися з забудовником. Ви помилилися. Фізична чи юридична особа не несе відповідальності за ваші господарські відносини “.

Відсутність Вишнякова на сесіях партійці “Нових облич” старанно приховують. Вони не надали на запит руху ЧЕСНО даних про відвідуваність депутатами засідань за жоден з 3 останніх років, чим порушують систематично закон “Про доступ до публічної інформації”.

В угоду забудовникам Приірпіння був пртягнутий секретний генплан міста. Під час громадських слухань на сайті була калька генплану портового міста Очаків, який має вихід до моря. А на сесії тітушки витискали громаду

Нагадаємо, 2017 року прокуратура повідомила Карплюка про підозри, які вручили, у інших кримінальних провадженнях. Карплюк навіть тікав від прокурора області, коли йому вручали другу підозру.

Після першої підозри Карплюку, в якій його звинувачують у порушення правил безпеки на будівництві, де загинула людина, він пообіцяв місяць жити у наметовому містечку. Депутати Нових облич разом з прихильниками Карплюка влаштували під прокуратурою області танці. Наметове містечко не протрималося і дня.

Підозри отримали також заступники мера Ірпеня екс-регіонал Дмитро Христюк та Лідія Михальченко, які підписували угоди з ФОП-ом-покійником.

За кілька місяців до перзидентських виборів, як повідомили ЗМІ і рух ЧЕСНО, Володимир Карплюк домовився з БПП про підтримку на 95 окрузі, якщо він згуртує електорат на президентські вибори для обласного штабу гаранта на Київщині.

Селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина на знак протесту склала партквиток БПП і звинуватила київський осередок партії в тому, що вони співпрацюють з людиною, яка пав’язана з побиттями активістів, представників БПП та підпалами машин.

Чому на Генплані Ірпеня нема приватного сектору –відповідь у facebook директора “Діпромісто”

$
0
0

Прочитала на сайті “Громади Приірпіння” відкритого листа  Миколи Дзюби до перших осіб держави про те, що його приватного будинку нема на оновленому Генплані Ірпеня й не можу мовчати. Пресують людину дуже підлими методами. Судячи з того, що відповіді від канцелярії Президента чи Прем’ера не опубліковані – таких немає. Маю здогадку, чому.  

Дзюба пише про  “посильну допомогу” забудовникам від київських чиновників, зокрема, працівників інституту “Діпромісто”. Перевірила цю інформацію і о чудо! Здогадайтеся, з ким дружить у соцмережі Фейсбук директор інституту “Діпромісто” Іван Шпилевский? Не важко здогадатися, – з одним із забудовників, який будує ЖК Мюнхаузен 2, Віталієм Зорею.

Які ще можуть бути питання, чому проектний інститут не побачив приватний сектор біля табору “Зоркий” в Ірпені саме там, де Зоря та його фірма Domira-developmen планує будівництво висоток?

Хлопці хочуть заробити. І заробити по-крупному – на цілому висотному житловому масиві, який при наявності садибної забудови просто не дозволять будувати, згідно нових ДБН.

А тут такий друг Шпилевський сидить не задіяний у схему, чому б не зацікавити його – Ірпінь місто райдужних перспектив і швидкого заробітку для потрібних владі людей.

В Ірпені і не таке бувало. У 2016 році влада слідкувала за старою бабкою, що жила по вул. Ватутіна,1. Благородно чекали поки вона помре, щоб її ділянку віддати під забудову. Робила вигляд, що доглядає. Аж тут звідкись взялися далекі родичі-спадкоємці. То не тітушки прискакали розбиратися, а помічники місцевого депутата впали у істерику.

Дивно, що про кричуще беззаконня оповіщені перші особи держави, а також в.о мера Ірпеня  і ніхто не реагує. Навіть перед виборами. Які самовпевнені хлопці. Ось така порука. Зоря дружить із Шпилевським, а Шпилевський – “людина Прем’єра” чи ще когось у вищих ешелонах влади.

Найсмішніше, що в цей час на сторінці пана Шпилевського висить заклик зам міністра Мінрегіонбуду Лева Пархцваладзе до боротьби в судах з забудовниками, які дискредитують нові державні будівельні норми (ДБН), згідно яких не можна будувати висотки в кварталах приватної котеджної  забудови.

Пан Шпилевськуий там виступає в унісон з замміністра. І взагалі весь час на передку боротьби за комфортніше життя громадян.

Але в Ірпені, вочевидь, ситуація інша – тут друг Зоря попросив очистити ласий квартал від котеджної забудови, то як відмовити? І стоїть так бідний пан Шпилевський на шпагаті. Чи довго простоїть?

Авторка: Анна Шаповалова, мешканка Ірпеня

Зниклу з Генплану Ірпеня ділянку не знайшли й в “Діпромісті”

$
0
0

 

Одержав відповідь від інституту “Діпромісто”. Прошу уважно прочитати, може в мене, як кажуть програмісти, око замилилось.

Я повідомляв про помилку майстерні № 5  проектного інституту, в результаті якої з нового Генплану Ірпеня зникла моя ділянка по вул. Лєрмонтова, 7.

У відповідь мене запевнили, що дійсно: “…положення генерального плану, базуючись на відомостях про існуюче використання території  населеного пункту… визначають щодо перспективного планувальні рішення використання території населеного пункту”,

“..генеральний план містить прогностичне та проектне рішення щодо перспективного використання території… не призводить  до зміни існуючого функціонального викорис-тання окремих земельних ділянок та їх категорій, а лише створює умови для “верогід-ної” такої зміни у поряду,  передбаченому законодавством. Добили фразою: “що згідно законодавства та статуту ДП “ДІПРОМІСТО” не має повноважень на вирішення спірних питань, які виникають між органами місцевого самоврядування та … окремими громадя-нами…”

Почнемо з останнього. Шановні, я громадянин України, а не ваш клерк. І мене не цікавить ваш статут. Цікавлять тільки закони України, які регламентують мої права як громадянина.  А вони не дозволяють викидати законослухняного громадянина не тільки з його законного житла, а і з планів та реєстрів.

Навіть не законослухняного – тільки по рішенню суду. А ви напартачили в Генплані і пишете, що проектант не відповідає за свій проект. Валиться, трішить по швах – ви не причому. Киваєте на “вихідні дані, що надаються замовником”, то оприлюдніть їх, чого Сапона та Комишана прикриваєте?

Мені відомо, що сусід по вулиці Пушкінській теж посилав заяву в інститут. Там ситуація інша. Квартал, який забудований приватними оселями, віднесли до висотної забудови. То відповідь прйшла як під копірку.

Як же так, файл стандартних відписок є, а файла з діючим у 2017 році Генпланом немає?

То поясніть мені як згідно відповіді працівників інституту “положення генерального плану визначають перспективного планувальні рішення використання території населеного пункту”, а з іншого боку “створює умови для “верогідної” такої зміни”. Які в мене перспективи?

Виселяти з тітушками мене будуть?

І при цьому в обох відповідях жодного слова про нові будівельні норми. Бояться їх як чорт ладану. Може через те, що не лише нове будівництво, а й поточне потрібно буде привести до вказаний норм?

Попередній мій допис був відкритим листом до Президента та Прем’єра. Ні відповіді, ні дій, ні доручень… Мабуть, секретаріати пресу не читають. А даремно. Таке тихе повстання челяді говорить про те, що Вас зливають.



Автор: Микола Дзюба, мешканець Ірпеня

Продається Ірпінь — оптом і вроздріб

$
0
0

Міське самоврядування в Ірпені знищено через повну узурпацію влади партією Нові обличчя.  Про це вже давно відомо по всій  Україні.        

Нікого давно не здивуєш і варварською вирубкою лісопарків, знищенням приватного сектору, хаотичною забудовою міста та заплави річки Ірпінь, розкраданням міського бюджету, транспортним колапсом та ще багато чим.

А тепер ще й взялися руйнувати будівлі по всьому місту, щоб звільнити  площі під багатоповерхівки. Тільки в 2018 році депутати-кнопкодави зі складу ОЗУ надали дозволи на списання та знесення майна громади міста: це приміщення колишньої Дитячої поліклініки по вул. Слов’янській, 1, по цій же вулиці  ще близько десятка капітальних гаражів, приміщення Міграційної служби (паспортний стіл) по вул. Соборній, 2є, приміщення військкомату по вул. Д.Попова, 26.

Картинки по запросу В Ірпені зруйнували приміщення військкомату

Щодо останнього , нагадаємо , що саме 9 жовтня 2018 року на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства  розглядалося подання Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ (керівник Андрій Літвінов) “Про надання дозволу на списання нежитлового приміщення”.

Питання було настільки  “засекречене”, що не лише на комісію не надали жодного документа, але й в самому управлінні  тільки на пальцях намагались щось пояснити. Висновок комісії негативний – 2 “за” й 1 “проти” з п’яти членів комісії. Але це не завадило винести на сесію і проголосувати за знесення добротного приміщення в центрі міста, звісно, для чергової висотки. А далі ще смішніше – з’ясовується, що зруйнували державну власніть. Цей будинок перебував  на балансі Територіального управління судової адміністрації України в Київській області.  Адже це колишнє приміщення Ірпінського міського суду… Не  надовго вдалося призупинити і забудову території міського будинку культури по вулиці Ветеранів Афганістану?                                                                                 

А вже 18 січня першим з 23 питань постійна депутатська комісія  ЖКГ почала розглядати питання “Про доповнення переліку об’єктів комунальної власності , що можуть бути надані в оренду з конкурсу”. Це абсолютне  дно. Цитую: “З метою підвищення ефективності використання майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади м.Ірпінь… доповнити перелік об’єктів що можуть бути надані в оренду :  – частина нежитлового приміщення площею 31.8 м2 за адресою Київська обл. ,м.Ірпінь , вул.Шевченка 2а” (адмінбудівлі виконавчого комітету Ірпінської міської ради ). Так, це саме кабінет №38 – Ірпінської міської ради, де розташований кабінет секретаря ради.                                                                            

Для чого, як, кому?   Можливо, це ліквідація-розпуск депутатів міської ради? Та ні! Пояснюють, що  пані секретар, вона ж т.в.о. міського голови Анастасія Попсуй буде переходити в кабінет міського голови, а кабінет секретаря їй вже не потрібен, тому його здадуть в оренду…                                    

Після мого півгодинного роз’яснення – чотири з п’яти депутатів членів комісії висловилися  проти включення в перелік об’єктів оренди в Порядок денний та винесення на розгляд сесії цього питання. Секретаря комісії зобов’язали внести в Протокол засідання це рішення комісії.      

Майже сотню договорів оренди продовжено на рік фізособам, громадським організаціям на користуванням майном громади на суму більше 100 000 гривень щомісячно, і все це одним питанням, не враховуючи  різну 2-3 місячну заборгованість з орендної плати.

Звичайно, після надання пільг з цієї, на перший погляд, чималої суми, мало що залишиться… А все через те, що містом і далі керує мер-втікач Володимир Карплюк, який ще півроку тому відмовився від посади міського голови. Але кабінетик свій звільнити забув.  Швидше за все, саме він виграє конкурс, щоб за 1 гривню взяти в оренду під свій виборчий штаб всю міську раду. 

Варто нагадати, що найбільше “вільних” приміщень, а це не сотні, а  з тисячі м2, здають, заробляючи кошти, наші переповнені школи, реформована лікарня  та поліклініка,  комунальні підприємства і ін.                           

На завершення – по вул. Тургенівській, 28 здача в оренду нежитлового приміщення 12 м2  (димова труба) щомісячно приносить міському бюджету 3200 гривень, а таких труб добрий десяток в місті.


Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО «Свобода»


Як кандидати в Президенти агітували на Київщині (дайджест)

$
0
0

Реєстрація кандидатів у Президенти України закінчилася. На цих виборах їх рекордна для України кількість – 44. Детальна інформація про кожного з них є на сайті Руху ЧЕСНО. Політики використовують співаків та акторів як VIP-агітаторів, а нардепи, які їздять Київщиною задля агітаційного туру, прогулюють роботу в парламенті. За Зеленського агітує “Ліга сміху”. Щонайменше троє кандидатів – Тимошенко, Садовий та Ляшко – мають свої брендовані автобуси.


Як минув для кандидатів перший лютневий тиждень агітації на Київщині, перевіряли учасники Громадського руху ЧЕСНО. Найрезонанснішими були зустрічі з виборцями чинного Президента Петра Порошенка та “батьківщинівки” Юлії Тимошенко.

Порошенко позиціонував свою зустріч у Палаці спорту як “Відкритий діалог”. При цьому відбувалася вона за огорожею та з охороною по периметру.

Під час так званого “Відкритого діалогу” охорона Президента розірвала плакат учасника Руху ЧЕСНО Миколи Виговського, якого цікавило питання: “Хто замовив Катю Гандзюк?” Двоє охоронців тримали активіста за плечі й не давали підвестися з місця.

Учасники акції вимагають, щоб Порошенко, який призначає керівників ОДА, зняв з посади голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та його заступника Євгена Рищука, котрі, на думку активістів, можуть чинити тиск на слідство у справі про вбивство Гандзюк, оскільки не виключена їхня причетність.

Примітно, що перед виборами Порошенко зробив низку кадрових призначень у Києві та на Київщині, змінивши голів ОДА.Київську ОДА очолив люстрований екс-начальник Київської поліції Олександр Терещукякий свого часу розганяв євромайданівців у Луцьку.

VIP-агітаторами на форумі Порошенка були акторка Ада Роговцева та кінорежисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Того ж таки 10 лютого на Контрактовій площі (Поділ) у столиці проводила зустріч із киянами Юлія Тимошенко.

(фото apostrophe.ua)

Активісти кампанії “Хто замовив Катю Гандзюк?” розгорнули плакати під час зустрічі Тимошенко з виборцями.

Їх затримала поліція та доправила до Подільського РУВС, де правоохоронці неправомірно застосували до них силу, били ногами, а один з них вигукнув: “Ложись, бандера!”

Державне бюро розслідувань відкрило за цим фактом кримінальне провадження. Затриманих, зрештою, звільнили.

Близько опівночі ВО “Батьківщина” оприлюднило заяву, у якій наголосило, що голову Херсонської облради Владислава Мангера виключили з партії та рекомендували йому залишити посаду.Цікаво, що лист, який з’явився в ЗМІ, нібито датований 9 лютого, але до цих резонансних подій у ВО “Батьківщина” про нього не згадували. Активісти припускають, що документ могли створити заднім числом. Тимошенко ж назвала ці події “спецоперацією СБУ за вказівкою Порошенка”.

За кілька днів до цього вона відвідала Білу Церкву. Там її представляв співак Олександр Пономарьов, який на парламентських виборах був довіреною особою екс-регіонала й фігуранта антикорупційних розслідувань Анатолія Федорука– чинного мера Бучі, котрого судять за дерибан лісу.

Під час виступу Тимошенко в Білій Церкві невідомі кинули в натовп димові шашки та повідомили про замінування автомобіля “Ауді”, який стояв поряд зі сценою. У поліції зазначають, що порушників затримано та відкрито кримінальне провадження.

VIP-агітатор Гриценка нардеп Чумак прогуляв засідання парламенту

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко поїхав на Житомирщину. Проте на Київщині до агітаційного процесу він залучив народного депутата Віктора Чумака, якого до парламенту обрали кияни. 7 лютого Чумак провів зустріч в Ірпені.

До речі, узяти участь в агітаційному турі нардеп вирішив посеред сесійного тижня, прогулявши роботу в парламенті. Про це свідчать результати голосувань. На сайті Верховної Ради зазначено, що 7 лютого (саме тоді, коли Чумак відвідав Ірпінь) він проголосував за сім питань у першій частині засідання Ради, після чого до кінця робочого дня був відсутнім.

Під час зустрічі в Ірпені було озвучено, що в разі перемоги Анатолія Гриценка на президентських виборах Віктор Трепакстане головою СБУ, Іван Апаршин – міністром оборони. Інші прізвища високопосадовців, як запевнив начальник штабу Гриценка, буде оголошено пізніше. Він зазначив, що не може сам їх озвучити до оприлюднення кандидатом у Президенти.

До кадрових рішень на рівні Приірпіння в активістів виникли запитання. Під час зустрічі з мешканцями Ірпеня Чумак відрекомендував екс-депутата Ірпінської міськради Святослава Куценка як свого соратника. Куценко пройшов до Ірпінської ради від партії “Нові обличчя”, яку очолює одіозний екс-мер Ірпеня, фігурант антикорупційних розслідувань Володимир Карплюк, проте, як повідомляють місцеві ЗМІ, його відкликали через те, що він відмовився голосувати за бізнес-інтереси Карплюка.

Примітно, що 2010 року Куценко балотувався від ВО “Свобода” до Бучанської міської ради. 2014-го на виборах Президента він був головою ОВК від Ліберальної партії, яку очолював на той час політик, що голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року. 2016-го Куценко ввійшов до складу Ірпінської ТВК за квотою партії “Нові обличчя”, попри те, що був депутатом ради.

“Колись його прізвище було Куцебаценко. Зараз він за паспортом Куценко. Завдяки мені в нього почалася політична кар’єра. Щоб іти на вибори, треба було створити виборчий блок. Тоді мені порекомендували партію, яку й очолював Куцебаценко. Я пішла першим номером, Бархоленко – другим, а він – третім. Сутність проявилась і під час тих виборів. Він нас підставляв. Хімічив зі списками. Запоров юридичну роботу, бо сказав, що образився. І це мало нас усіх не підставило”, – розповідає Мирослава Свистович, колишній міський голова Ірпеня, яка зараз представляє “Силу людей”.

Ставши депутатом, Куцебаценко (нині – Куценко) перейшов, за словами Свистович, на бік депутатів-дерибанників, обстоював їхні інтереси, а не громади.

“Свободівець” Кошулинський гадає, що землевласниками можуть бути лише українці

Кандидат у Президенти від партії “Свобода” Руслан Кошулинський також завітав до Ірпеня, де провів зустріч із виборцями ще 12 січня. По суті агітаційний процес Кошулинський розпочав до того, як зареєструвався кандидатом у Президенти.

Цього самого дня кандидат у Президенти зустрівся з виборцями у Вишневому, а напередодні відвідав Переяслав-Хмельницький.

Після того, як ЦВК зареєструвала всіх кандидатів у Президенти, “свободівець” уже під час офіційного агітаційного туру відвідавЗгурівку, Тетіїв і Ставище. Там він наголошував на тому, що українську землю у власність мають отримувати лише українці.

12 лютого Кошулинський планує зустрітися з мешканцями Бучі в місцевому будинку культури.

“Ляшкобус” побував у Боярці та Вишневому

Лідер “Радикальної партії”, кандидат у Президенти відзначився оригінальним способом ведення передвиборчої кампанії – він вирішив пересуватися країною “ляшкобусом”. Олег Ляшко повідомив про це на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, як інформує прес-служба “Радикальної партії”, “ляшкобус” підвозитиме та годуватиме людей у різних куточках України. Це може бути розцінене як непрямий підкуп виборців.

5 лютого “ляшкобус” доїхав до Боярки. Про це написав у Facebook місцевий мешканець Володимир Несміян, його допис жваво обговорювали в мережі.

Ляшко повідомляє, що підвозить людей у своєму іменному автобусі.

Містяни такі дії політика висміюють.

Какао-розмови від Садового

Не відстає від Ляшка й лідер партії “Самопоміч”, кандидат у Президенти Андрій Садовий. Він також їздить країною на іменному автобусі. Свої зустрічі з громадою проводить на вулицях, називаючи їх “Какао-розмови”.

5 лютого Садовий пив какао з рівнянами, а 6 та 7 лютого – з мешканцями Чернігова, про що написав на своїй сторінці у Facebook.

Садовий також оголосив кандидатів на ключові посади в державі. У разі своєї перемоги народну депутатку Оксану Сироїдвін пропонуватиме на посаду Генерального прокурора, а нардепа Тараса Пастуха – на посаду міністра оборони.

Щодо очільниці київського обласного осередку “Самопомочі”, народної депутатки Ірини Сисоєнко, то в активістів до неї є питання. Її звинувачують у тому, що вона зірвала відкликання депутата-дерибанника за народною ініціативою та здала квоти ТВК дерибанникам з Ірпеня, які співпрацюють з екс-мером Карплюком.

VIP-агітатором Садового на Київщині був голова парламентської фракції Олег Березюк. Як і Чумака, 6 лютого, коли він їздив до Білої Церкви, на робочому місці в парламенті нардепа не було.

“Самопоміч” оприлюднила відео, на якому голова фракції переконує, що читати програми не слід.

Не читайте програми. Програми – це для дуже специфічної, вузької групи людей. Читайте біографії”, – наголошує Березюк.

З таким підходом до вибору не погоджується керівник департаменту публічної політики та адвокації ГО “Центр UA” Андрій Андрушків:

Говорити, що біографії важливіші, ніж програми, – це як переконувати, що праве крило літака важливіше за ліве. Біографія лише відповідає на питання “Хто цей політик?” А програма дає виборцю розуміння “Що цей політик планує робити?” Саме в програмі зафіксовані обіцянки, згідно з якими виборці можуть відслідковувати діяльність обраного політика. Доки виборці не звертатимуть уваги на програми кандидатів і партій, доти українська політика зможе залишатися безвідповідальною, а українські політики – непідзвітними”.

Під час місцевих виборів 2015 року на Білоцерківщині “Самопоміч” мала доволі сильні позиції. Порошенко теж відвідував Білу Церкву, але це було до реєстрації в січні 2019 року.

Зауважимо, що не лише Ляшко та Садовий, а й Тимошенко, яка також побувала в Білій Церкві, має брендований автобус. Це тренд президентської кампанії 2019 року.

За Зеленського агітує “Ліга сміху”, доки він на Львівщині

Якщо Садовий попрямував на Схід України, то його конкурент – на Захід. Володимир Зеленський зі своїми колегами зі студії “Квартал 95” дав там благодійні концерти, які можуть розцінюватись як гречкосійство.

Львів зустрів кандидата в Президенти білбордами з антирекламою: “Весна прийде – будуть нові жарти про хохлів” та “Весною житимемо по-новому. У федеральному окрузі”. Садовий наголосив на тому, що засуджує такі білборди й ті, хто їх розмістив, мають відповідати за це, бо конкурувати на виборах потрібно доброчесно.

У Броварах та Ірпені на початку лютого відбулися ювілейні концерти “Ліги сміху”. Вартість квитка становила 150 грн.“ОПОРА” зафіксувала відеоролики Володимира Зеленського під час цих культурно-розважальних заходів, які можна розцінити як агітацію. Також активісти громадянської мережі повідомляють про існування агітації проти інших кандидатів, а окремим категоріям населення квитки давали безкоштовно.

Ігор Шевченко засіває шапками

Після скандалу, який трапився в Давосі, коли кандидат у Президенти України Ігор Шевченко пішов по безкоштовні шапки й повернувся, аби набрати ще, зазначивши, що так учинив би кожен українець, він вирішив таки довести всім, що українці радіють шапкам “на шару”, й організував роздавання головних уборів.

Щотижня Громадський рух ЧЕСНО стежитиме за кандидатами в Президенти та моніторитиме їхню агітаційну діяльність.

Просимо виборців інформувати про перебування кандидатів в агітаційних турах і помічені порушення за телефоном: +38 (050) 419-12-49 (Ірина Федорів, головна редакторка сайту chesno.org).


Ірина Федорів

Авторка: Ірина Федорів, головний редактор сайту ЧЕСНО, ГО ЦентрUA

Незаконно видобувають торф: пойму в Ірпені хочуть забудувати

$
0
0

На заплаві річки Ірпінь, яку забудовники намагаються висушити, триває видобуток торфу під майбутню забудову.

Так твердять місцеві активісти і оголосили збір на 16:00 12 лютого біля пойми.

Замість викопаного торфу насипають будівельне сміття, про що пише на своїй facebook сторінці місцева журналістка Михайлина Скорик, яка додає світлини з місця події.

Ті, хто задіяні в крадіжці торфу, заявляють, що охоронців техніки нібито хотіли спалити у вагончику. Про це пише на своїй facebook сторінці Ігор Швець.

Більш детально ситуацію описавна свої сторінці facebook 
Артем Левковський. Він зазначає, що провакацію було влаштовано в кращих традиціях партії екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка “Нові обличчя” з тимчасово встановленим будівельним вагончиком : зірвано металеве покриття – вочевидь намагались створити вигляд “підпалу” активістами житла для робочих.

“Забудова планується по формату новобудови на Гагаріна – власник запевнює, що тут буде котедж. На ділянці був присутній представник будівельної компанії, який підтвердив, що тут планується багатоповерхова забудова. До речі, представник забудовника омовився і бовкнув зайве – у власність ,насправді, передано 2 гектари. Зараз заплавні землі засмічуються цеглою та піском – її засипають на місце викопаного торфу. Щодо поліції: наряд приїхав, оперативно-слідча група ні.” – зазначив Андрій Левковський.

На сесії Ірпіньської ради, яка відбулася наприкінці січня, питання з формулюванням: “Про погодження видобування торфу на земельних ділянках, які знаходяться у власності гр. Кривенкової І. В.» було підтримано більшістю депутатів.

“Відповідно до іншого рішення за підписом Карплюка, Кривенкова Інні Василівна є щасливою власницею інших шести ділянок по 12 соток, які вона отримала по догору купівлі-продажу”, – наголошує на своїй сторінці Михайлина Скорик

Ось де планується майбутнє котеджне містечко на заплаві.

Нет описания фото.

Рішенням Іріпінського виконкому за ділянками, які опинились у власності Кривенкової Інни Василівни, закріпили такі адреси:

На данном изображении может находиться: текст

Заступник начальника Ірпінського міжрайонного управління 
Ірина Лозицька водного господарства в коментарі зазначає, що людей,які оселяться, буде топить, коли вода буде висока.

“В минулому році при тому, що повінь була зовсім невеликою, були випадки, коли навіть людей відселяли. Служба надзвичайних ситуацій відселяла, тому що повністю забудувались в заплаві без дозволів відповідних. Ось так, роздали бездумно землю” – додає Ірина Лозицька у коментарі телеканалу Інтер.

Активісти б’ють на сполох, що забудовники навмисно висушують річку Ірпінь. Цими вихідними небайдужі відремонтували шлюз, який довгий час не працював, через що масово гинула риба. Непрацюючий шлюз унеможливлював імовірне підтоплення новобудов, зокрема Єсєніна, 30 та 31, будівництво яких супроводжувалось акціями протестів та зіткненнями активістів з тітушками, найнятими забудовником.

На захисті забудовників тоді був і тітушка Максим Корнієнко, якого судять за жорстокий напад на голову ТВК Людмилу Демченко в Коцюбинському.

Забудовники почали копати дренажні канали , що також може нести шкоду заплаві.

Максим Тополь на своїй сторінці зазначає, що глибина каналів сягає 4 метрів.

Місцева влада в особі в.о. міського голови Анастасії Попсуй, яка отримала повноваження мера Ірпеня у зв’язку з тим, що Володимир Карплюк наприкінці літа 2018 року подав у відставку, бездіє.

Верховна Рада зволікає із призначенням виборів мера Ірпеня, Українки, Боровій та інших населених пунктах Київщини.

Фото на кавер з facebook сторінки Лаврентія Кухалейшвілі

Екс-мер Карплюк “засівав”у школах Ірпеня книжками

$
0
0

Фігурант антикорупційних розслідувань Володимир Карплюк вирішив подарувати книги шкільним бібліотекам. Раніше політик заявляв, що має намір балотуватися до парламенту в 95-му окрузі (Києво-Святошинський район, Приірпіння).

Цю акцію Карплюк улаштував 14 лютого. Як відомо, цього дня святкують День святого Валентина та День книгодарування.

“З дитинства я закоханий… у книги. Тим паче День закоханих в один день з Міжнародним днем книгодарування. Моя улюблена книга дитинства – “Пригоди Шерлока Холмса”, яку написав талановитий Артур Конан Дойль”.

В Ірпені поцікавилися, хто улюблений персонаж Карплюка в творах Конан Дойля.

Такі подарунки від майбутнього кандидата в нардепи мешканці Ірпеня вважають підкупом виборців.

“Карплюк приніс книжки до шкільних бібліотек як подарунок, але насправді це елемент його передвиборчої кампанії, тому що він задекларував, що йде в нардепи, і через це залишив посаду мера в серпні 2018 року. Він вирішив пропіаритися за рахунок видавництва “Абабагаламага”. Тому до нього є два запитання. По-перше, за які гроші він придбав ці книжки та як їх оформлено – як подарунок від кандидата з передвиборчого штабу чи з власних коштів? По-друге, чому він відрекомендувався як голова інвестиційної ради Ірпеня, адже це до інвестицій не має жодного стосунку”, – зазначає Михайлина Скорик, яка мешкає в Ірпені.

“По суті я вбачаю в цьому чергову маніпуляцію, коли людина використовує свою посаду й адмінресурс, при цьому веде передвиборчу кампанію із залученням шкіл. Раніше “книголюб” не дарував школам книжок, окрім “Історії Ірпеня”, куди вписав розділ про успіхи Карплюка”, – додає Скорик.

Як відомо, округ №95 “БПП” віддає на відкуп фігуранту антикорупційних розслідувань Володимиру Карплюку – екс-мерові Ірпеня, за часів якого “тітушки” протистояли громаді, що захищала зелені зони. Карплюк очолює партію “Нові обличчя”. Як виявив Рух ЧЕСНО, за неповні два роки на посаді міського голови майже півроку Карплюк був у відпустці.

Улітку 2016 року правоохоронці провели обшуки в будинках мера Бучі та тогочасного мера Ірпеня Карплюка. Карплюк спершу втік, але за кілька тижнів повернувся.

Наприкінці 2017 року прокурор Київської області вручив Карплюку друге повідомлення про підозру, після чого політик від нього втік. За рік стало відомо, що заступник мера Ірпеня, екс-регіонал Дмитро Христюк підписав договори з ФОПом-мерцем.

Улітку 2018-го, за рік до парламентських виборів, прокурора Київської області перевели, призначивши його керівником прокуратури Полтавської області. У цей самий час правоохоронці припинили всі дії у справах Карплюка після того, як він заявив, що балотуватиметься до парламенту.

Депутату-“свободівцю”спалили авто

$
0
0

Вихідними, в ніч з 16 на 17 лютого невідомі підпалили автівку депутату Ірпінської міської ради від “Свободи” Лаврентію Кухалейшвілі.

Це сталося близько 3 години ночі. Авто депутата стояло в дворі його приватного будинку. Зловмисники перелізли через зачинені ворота. Зі слів Кухалейшвілі, спрацювала сигналізація від якої він прокинувся. Виглянувши у вікно він побачив полум’я, схопив вогнегасник і побіг до автівки. Надзвичайники приїхали через 10 хвилин. Пожежу вдалося відносно швидко локалізувати.

Депутат пов’язує підпал зі своєю активною діяльністю, зокрема протистоянню забудовникам та провладній більшості, яку очолює екс-мер Ірпеня Володимир Карплюк.

“Підпал стався вночі одразу після того як я оголосив про збори громади на поймі річки Ірпінь. Там вже не перший тиждень незаконно вивозять торф, готуючи територію під забудову. На збори прийло більше сотні мешканців міста. Це лише початок нашої боротьби із будівельною мафією, яка хоче знищити нашу річку”, – розповідає Лаврентій Кухалейшвілі.

“Вони хочуть забудувати територію, площею 300 га, можете уявити собі масштаби шкоди, яку вони нанесуть навколишньому середовищу. На кону мільярди доларів, тому ці потвори поводять себе так зухвало. Я стверджую, що за підпалом моєї машини стоїть персонально Карплюк, людина, яка прийшла в Ірпінь, щоб на ньому заробляти, знищуючи все живе,” – додає депутат.

У прес-службі поліції Київської області повідомляють, що відкрили кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження майна.

“Хто підпалів невідомо, але поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 194, ч. 2 – це навмисне пошкодження майна шляхом підпалу. Ми будемо з’ясовувати, що це за автомобіль, хто і в який спосіб його підпалив, тому що приїжджали пожежні спеціалісти, вони взяли зразки залишків, від яких могло статися загорання, щоб потім провести відповідні експертизи”, – повідомив Громаді Приірпіння начальник відділу комунікацій поліції Київської області Микола Жукович.

В свою чергу екс-мер Ірпеня звинуватив у підпалі автівки депутата свого колишнього бізнес партнера Олексія Зіневича та пообіцяв слідчим винагороду у 50 тис. грн, якщо вони знайдуть винних у підпалі.

Селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина, яка захищає Біличанський ліс від забудовників, у тому числі й від Карплюка, який в лісі має ділянку, розповідає, що після нападу на неї Карплюк також обіцяв винагороду слідчим:

“Нічого нового. Цей бравий чоловік (Володимир Карплюк) в 2016 році на засіданні ірпінського виконкому теж публічно заявляв, що готовий всіляко допомагати правоохоронним органам розслідувати напад на мене і Леся Петрик-Єльнікова під під’їздом, так само винагороду правоохоронцям обіцяв. На словах він дуже переймався, що люди підозрюють його та його команду “Нових облич”.

“Елементарно радіорозвідку правоохоронці не спромоглись прикласти до справи. З приводу побиття голови ТВЕ Людмила Демченко, мене дивує те, що Карплюк вважає, що люди не вміють гуглом користуватись. Всі знають, хто на неї напав і чому. Корнієнко (нападник на Демченко) охороняв незаконні забудови в Ірпені. Це зона відповідальності саме Карплюка і його команди. Після нападу на Демченко теж лунали звинувачення на адресу Олексія Зіневича, але фактів ані команда Карплюка, ані поліція, з данного приводу не навела”, – додає Ольга Матюшина.

Зі сторінки Ірпінської міської ради напередодні була поширена неправдива інфомрація про те, що колишній соратник Карплюка – Олексій Зіневич – організовує гей-прайд в Ірпені.

Нагадаємо, це вже друга автівка, яку підпалили Лаврентію Кухалейшвілі. У 2012 році йому спалили Міцубісі Аутлендер. Тоді депутат боровся із забудовою Парку Героїв та зони відпочинку Курган.

Наприкінці 2018 року працівниці селищної ради Коцюбинського Дар’ї Александровій теж спалили дві автівки. Вона боролася з моноплістом ТОВ “Мастер-Енерго” і займалася запуском опалювального сезону. Після перевороту завдяки депутатам “Нових облич” на ТОВ “Мастер-Енерго” превели майже 50 % річного бюджету слеища – 8,1 млн грн.

Склад ОВК – 95 округ: Чому Свистович представляє інтереси Кармазіна?

$
0
0

Джерела Громади Приірпіння надіслали редакції список членів окружної виборчої комісії з виборів Президента України округу № 95, до якого входить зокрема Приірпіння та Києво-Святошинський район.

Головою комісії став представник від кандидата в президенти Андрія Новака, заступником – мешканка Ірпеня Ірма Уріадкопєлі, яка представляє фігуранта акнтикорупційних розслідувань кандидата Юрія Дерев’янка, а секретар від фігуранта антикорупційних розслідувань кандидата Руслана Насірова.

Серед рядових членів ОВК колишня голова Ірпеня Мирослава Свистович, яка очолювала в Ірпені осередок партії “Сила людей” і у 2015 році балотувалася від цієї партії на посаду мера міста.

Свистович увійшла до складу ОВК від кандидата у президенти Юрія Кармазіна, який очолює “Партію захисників Вітчизни”.

Свистович підтримала переворот влади в Коцюбинському, зокрема, незаконне зняття з посади обраної громадою селищної голови Ольги Матюшиної. Вона підтримала псевдо-секретаря ради Миколу Єременка. У подальшому СБУ затримало Єременка та мешканця Ірпеня Євгена Мельничука під час отримання хабара їм вручили підозри і зараз судять.

За словами співзасновника партії “Сила людей” Олександра Солонтая, Мирослава Свистович не має до партії жодного відношення та не очолює партійний осередок в Ірпені.

Як відомо, Кармазін неодноразово приїздив в Приірпіння на заходи, організовані головою Гостомельської ради екс-регіоналом та фігурантом антикорупційних розслідувань Юрієм Прилипком.

У Бучанській раді фракцію “Партії захисників Вітчизни” очолює Олександр Таможній, який балотувався до Верховної ради у 2014 році від “Ліберальної партії”, яку на тай час вів на вибори
Михайло Опанащенко, що голосував за закони 16-го січня. В Ірпінській раді – Ігор Панасюк.

Кандидата в президенти Ігора Смешка в ОВК представляє Зореслав Замойський.

який працює в провладних ЗМІ Гостомеля і в своїх публікаціях позитивно відгукується про екс-регіонала Прилипка, який переховував на своїх складах автопарк втікача Януковича.

Представник від кандидата Руслана Кошулинського в ОВК “свободівець” Андрій Ополінський, який працював юристом Коцюбинської ради і на якого напали невідомі зранку й звірячо побили перед судовим засіданням у справі по каналізації.

Як відомо, за посаду глави держави змагатимуться 44 кандидати. Це рекордна кількість людей, які зареєструвалися в ЦВК.

Рух ЧЕСНО наголошував на тому, що така кількість кандиадатів необхідна для того, щоб заводити своїх людей по квотам в ТВК і ДВК.

У Приірпінні за час передвиборчої кампанії особисто побував лише кандидат від “Свободи” Руслан Кошулинський, також з візитом завітала перша леді країни Марина Порошенко, але вона не позиціонує ці візити як передвиборчу агітацію.

Viewing all 315 articles
Browse latest View live